Rekomendacje klientów i kandydatów

Rekomendacje klientów i kandydatów

Pani Moniko, Pani zaangażowanie i pełen profesjonalizm przełożyły się bezpośrednio na rezultat. Dziękuję za bieżący follow-up prowadzonych procesów i wnikliwy feedback po rozmowach z poszczególnymi kandydatami. Pozwoliło to na wyłonienie świetnej kandydatury.

Klient, globalna firma konsultingowa

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani wystąpienia, profesjonalizmu, logiki wypowiedzi i serdeczności. Wielkie słowa uznania!

Starszy partner polskiej kancelarii prawnej o wystąpieniu na konferencji

Pani Monika jest zaangażowana w proces rekrutacji nie na 100%, lecz na 300%, utrzymuje na bieżąco kontakt z kandydatem, udzielając cennych wskazówek i porad związanych z przeprowadzanym procesem […] Jest rekruterem z krwi i kości – w tym dobrym tego słowa znaczeniu – który pozwala kandydatowi czuć się jako ktoś równy, potrzebny i wart uwagi, a nie jako kolejny „petent” na stanowisko, na które czeka już „X” osób.

Kandydat, prawo nieruchomości

Serdecznie polecam usługi Pani Moniki. Jej wiedza, skuteczność, sumienność i obowiązkowość pozwalają na zbudowanie bardzo owocnej relacji. Pani Monika posiada niesamowity zmysł i rozległą wiedzę, które to czynniki pozwalają jej dopasować kandydata na konkretne stanowisko i w konkretnej firmie. Bardzo dziękuję za pomoc i współpracę.

Kandydatka, fuzje i przejęcia

Raz jeszcze dziękuję za pomoc przy rekrutacji. Zawsze, gdy szukamy w [nazwa kancelarii] pracownika, polecam Panią. Kandydatka, prawo własności intelektualnej i TMT

Monika to profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Proces, w którym brałem udział, prowadziła w atmosferze zaufania i całkowitej transparentności. Doskonale rozumie oczekiwania kandydatów i zapewnia wsparcie na każdym etapie procesu. Jest responsywna, dynamiczna, a przede wszystkim - skuteczna. Bez wątpienia rekomenduje ją każdemu prawnikowi, który myśli o zmianie.

Kandydat, fuzje i przejęcia

Kontakt

Monika Pacocha Legal Recruitment

+48 791 017 665

m.pacocha@pacocha-legal.pl
ul. Sanocka 10/22
02-110 Warszawa

NIP 7010206439
REGON 380914620