Rekomendacje
klientów i kandydatów

Rekomendacje klientów i kandydatów

Pani Moniko, Pani zaangażowanie i pełen profesjonalizm przełożyły się bezpośrednio na rezultat. Dziękuję za bieżący follow-up prowadzonych procesów i wnikliwy feedback po rozmowach z poszczególnymi kandydatami. Pozwoliło to na wyłonienie świetnej kandydatury.

Klient, globalna firma konsultingowa

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani wystąpienia, profesjonalizmu, logiki wypowiedzi i serdeczności. Wielkie słowa uznania!

Starszy partner polskiej kancelarii prawnej o wystąpieniu na konferencji

Pani Monika jest zaangażowana w proces rekrutacji nie na 100%, lecz na 300%, utrzymuje na bieżąco kontakt z kandydatem, udzielając cennych wskazówek i porad związanych z przeprowadzanym procesem […] Jest rekruterem z krwi i kości – w tym dobrym tego słowa znaczeniu – który pozwala kandydatowi czuć się jako ktoś równy, potrzebny i wart uwagi, a nie jako kolejny „petent” na stanowisko, na które czeka już „X” osób.

Kandydat, prawo nieruchomości

Praktyczne i oparte na międzynarodowym doświadczeniu konsultacje - doskonałe wsparcie dla każdego, kto planuje dalsze kroki w karierze!

Kandydatka, indywidualne konsultacje

Dziękuję Moniko raz jeszcze za udane spotkanie i wszelkie cenne uwagi.

Kandydat, indywidualna konsultacja

Serdecznie polecam usługi Pani Moniki. Jej wiedza, skuteczność, sumienność i obowiązkowość pozwalają na zbudowanie bardzo owocnej relacji. Pani Monika posiada niesamowity zmysł i rozległą wiedzę, które to czynniki pozwalają jej dopasować kandydata na konkretne stanowisko i w konkretnej firmie. Bardzo dziękuję za pomoc i współpracę.

Kandydatka, fuzje i przejęcia

Pani Moniko, bardzo dziękuję za efektywne i budujące spotkanie.

Kandydat, indywidualne konsultacje

Dzięki praktycznym wskazówkom pani Moniki z łatwością dopracowałam swoje dokumenty aplikacyjne, a jej otwartość i uzyskane informacje sprawiły, że z pełną motywacją rozpoczęłam poszukiwania nowej pracy.

Kandydatka, indywidualna konsultacja

Współpraca z Panią to czysta przyjemność i profesjonalizm.

Kandydat, postępowania sądowe

Bardzo Pani dziękuję! [...] Jeśli ktoś będzie miał podobne problemy do moich, będę Panią polecała.

Kandydatka, indywidualna konsultacja

Super, konsultacja bardzo mi pomogła - dziękuję!

Kandydatka, indywidualna konsultacja

Raz jeszcze dziękuję za pomoc przy rekrutacji. Zawsze, gdy szukamy w [nazwa kancelarii] pracownika, polecam Panią.

Kandydatka, prawo własności intelektualnej i TMT

Monika to profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Proces, w którym brałem udział, prowadziła w atmosferze zaufania i całkowitej transparentności. Doskonale rozumie oczekiwania kandydatów i zapewnia wsparcie na każdym etapie procesu. Jest responsywna, dynamiczna, a przede wszystkim - skuteczna. Bez wątpienia rekomenduję ją każdemu prawnikowi, który myśli o zmianie.

Kandydat, fuzje i przejęcia

Pani Moniko, raz jeszcze dziękuję za bardzo cenne dla mnie spotkanie.

Kandydatka, indywidualna konsultacja

Pani Moniko, dziękuję! [...] Te usługi z Pani strony, bezpośredni kontakt z pierwiastkiem luzu bardzo mi odpowiadały.

Kandydat, bankowość i finanse

Pani umiejętność aktywnego słuchania, znajomość branży oraz umiejętność wyjęcia przed nawias meritum zagadnienia - rozjaśnia nawet najbardziej zawiłe sytuacje zawodowe. Konsultacja z Panią to bardzo dobra inwestycja w przyszłość [...].

Kandydatka, indywidualna konsultacja

Jestem bardzo zadowolona. Cieszę się, że się z Panią skontaktowałam!

Kandydatka, indywidualna konsultacja

W nieodległej przyszłości chcę się przenieść z administracji publicznej do biznesu. Wiem, że służba cywilna i biznes to dwa różne światy. Pani Monika udzieliła mi wskazówek, na co powinienem zwrócić szczególną uwagę, żeby zwiększyć szansę na sukces. Ponadto, dokonała analizy mojego CV – spojrzała na nie okiem doświadczonego rekrutera […] Warto wyeliminować ryzyko wynikające z braku informacji o potrzebach i oczekiwaniach ewentualnych pracodawców i klientów oraz realiach rynku. W związku z tym, serdecznie polecam konsultacje wszystkim prawnikom, którzy chcą świadomie wytyczać ścieżki kariery i realizować zawodowe cele.

Kandydat, indywidualna konsultacja

Monika, dziękuję za dzisiejsze spotkanie i poświęcony czas. Na wiele kwestii rozmowa z Tobą otworzyła mi oczy.

Kandydat, indywidualna konsultacja

Było mi bardzo miło Panią poznać. Nasza rozmowa dała mi do myślenia i nie piszę tego wszystkiego kurtuazyjnie czy grzecznościowo. Bardzo lubię poznawać ludzi, którzy są profesjonalistami w swojej branży i wiedzą, o czym mówią. Pani uwagi i wskazówki wzięłam sobie do serca. Taka rozmowa była mi bardzo potrzebna.

Kandydatka, indywidualna konsultacja

Kontakt

Monika Pacocha Legal Recruitment

+48 791 017 665

m.pacocha@pacocha-legal.pl

ul. Sanocka 10/22
02-110 Warszawa

NIP 7010206439
REGON 380914620