O mnie

Monika Pacocha

Specjalizuję się w rekrutacji prawników dla polskich i międzynarodowych kancelarii, firm konsultingowych, a także działów prawnych spółek (rekrutacje in-house). W ramach swojej działalności świadczę również usługi doradztwa biznesowego dla klientów korporacyjnych oraz prowadzę indywidualne konsultacje kariery zawodowej dla prawników. W codziennej pracy łączę wiedzę z obszaru doradztwa personalnego z praktyczną znajomością rynku usług prawnych.

Przed założeniem własnej firmy pracowałam w jednej z wiodących firm doradztwa personalnego w Polsce. Jako Team Leader prowadziłam zespół realizujący projekty rekrutacyjne na stanowiska średniego i wyższego szczebla w obszarze prawa.

Zanim zostałam headhunterem, pracowałam jako prawnik w dziale postępowań sądowych i arbitrażowych brytyjskiej kancelarii z tzw. Magic Circle oraz w polskiej kancelarii butikowej.

Ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji UW (2012) oraz program LL.M. na London School of Economics (2013, specjalizacja International Business Law). Jestem również absolwentką studiów podyplomowych Job-Coaching – doradztwo zawodowe i coaching kariery na Uniwersytecie SWPS (2016). W 2020 roku obroniłam pracę doktorską na Wydziale Prawa i Administracji UW. Biegle władam językiem angielskim.

Kontakt

Monika Pacocha Legal Recruitment

ul. Sanocka 10/22
02-110 Warszawa

NIP 7010206439
REGON 380914620